The European Green

Aktuální nabídka práce

Vedoucí skladu / prodejny

Pro naši společnost se sídlem v Praze 8 hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici: Vedoucí skladu a podnikové prodejny.

Náplň práce:

  • Vedení skladové evidence skladu a podnikové prodejny
  • Příprava přijatých objednávek
  • Distribuce přijatých objednávek
  • Práce s el. vysokozdvižným vozíkem
  • Prodej zboží v podnikové prodejně
  • Prodej služeb s ohledem na potřeby klientů
  • Související administrativní činnost

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání (SŠZ, SŠO)
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Schopnost umět se vcítit do potřeb zákazníka
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • Obchodní zaměření a orientaci na výsledek
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • ŘP skupiny „B“

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu určitou 24 měsíců, následně na dobu neurčitou
  • Zaškolení
  • Mzda 27.000 Kč/měsíc

Termín nástupu:

V případě zájmu zašlete Váš životopis (CV) na níže uvedený e-mail. Vybraní zájemci budou pozváni k výběrovému řízení. Nástup možný ihned.

Kontakt:

AROS-osiva s.r.o., Trousilova 1, 182 00 Praha 8
Paní Šárka Švadlenková
Tel./fax: +420 284 681 652
E-mail: info@aros.cz