Kariéra & Jobs

Kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci jsou hlavním zdrojem dynamického růstu a úspěchu. Poznejte nás blíže a zjistěte jaké výhody zaměstnání u AROS-osiva přináší.

Manipulant výroby / Skladník

Popis:

Pro naši společnost hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici: Manipulant výroby / Skladník na pobočku výrobního závodu v Klášterci nad Ohří.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní linky
  • Kompletace zboží na palety
  • Naskladnění a vyskladnění zboží
  • Manipulace s vysokozdvižným vozíkem a paletovým vozíkem, popř. zajistíme zaškolení

Očekáváme:

  • Výuční list
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Dobrou fyzickou kondici a zdravotní stav
  • ŘP skupiny „B“ výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu určitou 24 měsíců na základě pracovní smlouvy, následně na dobu neurčitou
  • Zaškolení
  • Dobré platové podmínky

Datum nástupu:

V případě zájmu zašlete Váš životopis (CV) na níže uvedený e-mail. Vybraní zájemci budou pozváni k výběrovému řízení. Nástup možný ihned.

Kontakt:

AROS-osiva s.r.o., závod 20
U Nádraží 77, 431 51 Klášterec nad Ohří (zobrazit na mapě)
Česká republika

E-mail: info@aros.cz