Ocenění

Czech Business Superbrands 2021

AROS_Superbrands 2021

Společnost AROS-osiva, tradiční český výrobce široké nabídky travních směsí, osiv, travních hnojiv a krmiv, již po sedmé obhájila prestižní světově uznávané ocenění Czech Business Superbrands pro obchodní značku AROS.

Obchodní značka AROS byla registrována v roce 1992 a tímto oceněním se tak zařadila mezi nejlepší značky na českém trhu v kategorii Business Superbrands.

Program Superbrands byl založen ve Velké Británii a je nejuznávanějším celosvětově fungujícím programem nezávislého hodnocení obchodních značek, které dnes probíhá v 89 zemích světa.

O udělení titulu Superbrands rozhoduje nezávislá odborná porota Business Brand Council složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu a hodnotí obchodní značky podle předem daných kritérií, jakými jsou známost, budování značky, akceptace inovací či prestiž.

Tohoto ocenění si velmi vážíme.

Váš AROS-osiva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení