O nás

AROS-osiva_administrativaHistorie naší společnosti začíná koncem roku 1990. Jako společnost s ručením omezeným podnikáme od 1. ledna 1993. Jsme českou výrobně-obchodní společností, která je zaměřena na výrobu trav, travních směsí a dalších osiv, včetně poskytovaní služeb souvisejících s tímto oborem. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závod v Klášterci nad Ohří.

Při výrobě našich produktů se zaměřujeme především na zvyšování kvality a inovace výrobních procesů, rozšiřujeme tradiční sortiment na základě poptávky trhu. Veškeré naše produkty jsou pod stálou kontrolou jak státní, tak i naší podnikové laboratoře.

Společnost AROS-osiva se stala jedním z největších producentů travních směsí u nás. S našimi výrobky se můžete setkat na trhu v tuzemsku, v mnoha zemích Evropské unie i mimo ni.

Udržitelnost a společenská odpovědnost

Společnost AROS-osiva dlouhodobě podporuje inovace a hodnoty, které jsou postaveny na společensky odpovědném chování vůči zaměstnancům, zákazníkům a životnímu prostředí. Aktivně se  podílí na výzkumu šlechtění jetelovin a trav, a zajímá se i o oblast životního prostředí, kvalitu pracovních podmínek zaměstnanců a především o uspokojování potřeb zákazníků. Při výrobě dbá na ekonomicko-užitnou hodnotu výrobků, tak aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší. Pravidelně přispívá a podporuje dětské či seniorské aktivity, sponzoruje zdravotnická zařízení, ale i školy a napomáhá v oblasti rozvoje zeleně ve městech, chráněných parcích nebo sportovních klubech.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení