Při odběru 2 ks a více od stejného druhu zboží, mimo pesticidy, poskytujeme množstevní slevy. Děkujeme, že nakupujete u nás.

O nás

AROS-osiva_administrativaHistorie naší společnosti začíná koncem roku 1990. Jako společnost s ručením omezeným podnikáme od 1. ledna 1993. Jsme českou výrobně-obchodní společností, která je zaměřena na výrobu trav, travních směsí a dalších osiv, včetně poskytovaní služeb souvisejících s tímto oborem. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závod v Klášterci nad Ohří.

Při výrobě našich produktů se zaměřujeme především na zvyšování kvality a inovace výrobních procesů, rozšiřujeme tradiční sortiment na základě poptávky trhu. Veškeré naše produkty jsou pod stálou kontrolou jak státní, tak i naší podnikové laboratoře.

Společnost AROS-osiva se stala jedním z největších producentů travních směsí u nás. S našimi výrobky se můžete setkat na trhu v tuzemsku, v mnoha zemích Evropské unie i mimo ni.

Udržitelnost a společenská odpovědnost

Společnost AROS-osiva dlouhodobě podporuje inovace a hodnoty, které jsou postaveny na společensky odpovědném chování vůči zaměstnancům, zákazníkům a životnímu prostředí. Aktivně se  podílí na výzkumu šlechtění jetelovin a trav, a zajímá se i o oblast životního prostředí, kvalitu pracovních podmínek zaměstnanců a především o uspokojování potřeb zákazníků. Při výrobě dbá na ekonomicko-užitnou hodnotu výrobků, tak aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší. Pravidelně přispívá a podporuje dětské či seniorské aktivity, sponzoruje zdravotnická zařízení, ale i školy a napomáhá v oblasti rozvoje zeleně ve městech, chráněných parcích nebo sportovních klubech.